Awaryjne otwieranie samochodów


Złamałeś klucz w drzwiach samochodu? Zamek zamarzł, zniszczył się lub zablokował? Zależy Ci na tym, by szybko otworzyć auto w bezpieczny sposób? Jeśli tak, postaw na profesjonalną obsługę.

CHIMKO to specjalista, gdy chodzi o awaryjne otwieranie samochodów. Ponad 45 lat doświadczenia w branży i korzystanie z najnowocześniejszych technologii podczas pracy to gwarancja pełnego zadowolenia z naszych usług.

Awaryjne otwieranie samochodów: Warszawa i okolice

Na rynku działamy nieprzerwanie od 1969 roku, a nasza renoma wykracza znacznie poza granice miasta Warszawa. Zatrzaśnięte kluczyki nie stanowią dla nas problemu – awaryjne otwieranie samochodów to jedna z najczęściej wykonywanych przez naszą firmę usług.

Wybierając nas, masz pewność, że:

  • otworzymy samochód bezpiecznie, troszcząc się o ograniczenie jakiegokolwiek uszkodzenia do minimum,
  • poradzimy sobie z każdym typem zamka, niezależnie od tego, czy Twój samochód ma 20 lat czy 2 miesiące,
  • współpracujesz z licencjonowanymi ekspertami – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych i posiadamy licencję policji w zakresie zabezpieczenia technicznego,
  • otworzymy drzwi, posługując się nowoczesnymi technologiami – korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu Advanced Diagnostics, JMA i Silca, który gwarantuje pełen sukces w każdym przypadku,
  • dotrzemy do Ciebie w krótkim czasie – tak, byś szybko uzyskał dostęp do swojego pojazdu.
awaryjne otwieranie zamków samochodowych warszawa

Zablokowany zamek, zatrzaśnięte kluczyki? To nie problem!

Jeśli zamek w Twoim samochodzie się zablokował, nie ryzykuj i zadzwoń do CHIMKO! Otworzymy go szybko, bezpiecznie i profesjonalnie. Jeżeli zatrzasnąłeś swoje kluczyki w samochodzie, kluczyk złamał się w drzwiach lub po prostu wpadł do studzienki – pamiętaj: to nie koniec świata. Awaryjne otwieranie aut to nasza specjalność - od dzisiaj ten problem Cię nie dotyczy. Bardzo często ludzie z nieuwagi lub z roztargnienia zostawiają kluczyki w samochodzie i zatrzaskują za sobą drzwi. Zatrzaśnięte kluczyki samochodowe to jednak nie jedyny przypadek, kiedy nasza firma może pomóc. Awaryjne otwieranie samochodów niezależnie od problemu, który wystąpił - to dla nas nie problem.

Otwieranie awaryjne auta w zimie?

Bardzo często zgłaszają się do nas ludzie zimą, kiedy drzwi zamarzną i nie jest możliwe ich standardowe otwarcie. Awaryjne otwieranie zamków samochodowych jest bardzo często wykonywaną w centrum miasta Warszawa, gdzie zabiegani ludzie bardzo często z nierozwagi zostawiają klucze w samochodzie. Równie często zgłaszają się do nas ludzie z dzielnicy Wilanów, Ursynów czy Mokotów.

Awaryjne otwieranie samochodów – niezależnie od ich typu – to dla nas żaden problem. Dzięki wiedzy i umiejętnościom potrafimy otworzyć każdy rodzaj samochodu w bardzo krótkim czasie. Otwieranie awaryjne auta jest możliwe dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologii – Advance Diagnostics, JMA czy Silca. Naszą dużą zaletą jest możliwość szybkiego dotarcia do klienta i sprawne otworzenie jego samochodu.

Jeżeli masz problem z otwarciem samochodu, zatrzasnąłeś w nim kluczyki, czy masz inny problem z samochodem – nie ryzykuj. Postaw na sprawdzoną firmę z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która gwarantuje sprawne wykonanie usługi.